28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1729599
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در بازدید از مدارس شاهد استان آذربایجان شرقی:
هنر مدیران مدارس، کشف و شناسایی استعداد و توانایی دانش آموزان و هدایت آنها در مسیر تحقق تربیت و زندگی است

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، گفت: هنر مدیران مدارس، کشف و شناسایی استعداد و توانایی دانش آموزان و هدایت آنها در مسیر تحقق تربیت و زندگی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا رزاقی به منظور بررسی موضوع کیفیت بخشی به امور تحصیلی و تربیتی دانش آموزان مدارس شاهد و روند اجرای شناسنامه فعالیت های مدارس شاهد از دبیرستان دوره دوم شاهد نورالزهرا، دبیرستان متوسطه اول شاهد امام خامنه ای و مدرسه ابتدائی شاهد بنت الحسین  ناحیه 3 شهرستان تبریز بازدید کرد .

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در این بازدید با بیان این که باید تلاش نماییم تا دانش آموزان در مدرسه زندگی کنند، گفت: توجه به ارتقای کیفیت  مدارس و ایجاد دغدغه آموزشی و تربیتی در بین دانش آموزان و خانواده ها  مهمترین عامل موفقیت مدارس شاهد خواهد بود.

وی با اشاره به این که هر دانش آموز دارای استعداد، توانایی و قابلیت منحصر به فرد است، اظهار کرد: هنر مدیرمدرسه کشف، شناسایی و هدایت آنها در مسیر تحقق تربیت و زندگی است .

رزاقی تأکید کرد: تمام تلاش همکاران باید به گونه ای باشد که مدارس شاهد به واسطه کیفیت فعالیت هایشان نسبت به سایر مدارس شناخته شوند.

گفتنی است؛ رزاقی در اثنای این بازدیدها، از طریق فضای مجازی با دانش آموزان نیز ارتباط برقرار نموده و در جریان خواسته ها و نقطه نظرات آنها قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :