27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۳:۴۸:۰۱
کد مطلب:  1729345
هفته وحدت نماد صلح و دوستی برای پیروان راستین اسلام است
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان به مناسبت آغاز هفته وحدت، میلاد پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع)

حمیدرضا رخشانی با صدور پیامی فرارسیدن هفته وحدت، میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، متن این پیام به شرح ذیل است:

           بسم الله الرحمن الرحیم
هفته وحدت، یادآور ولادت رسول خوبی‌ها حضرت محمد (ص) آخرین فرستاده پروردگار است،‌ پیام‌آوری که وحدت امت اسلامی را از راهبردهای بنیادین اقتدار امت اسلامی در تمام زمان‌ها و مکان‌ها دانسته و اقتدار و عزت جامعه نو پای اسلامی در عصر رسالت به خاطر وحدت و راهکارهای ارائه شده از طرف پیامبرخاتم(ص) بود.
 حضرت رسول‌اکرم(ص) نقطه عطفی در رسالت انبیاء و آغاز تحولی شگرف درجامعه بشریت بود و کتاب مقدس و همیشه جاوید این پیامبر عظیم‌الشأن دریایی از معرفت، حکمت، عقل و درایت، علم و دانائی را به جهانیان عرضه کرد و جهانی نو را نوید داد .
اینجانب میلاد با سعادت عصاره نبوت و حضرت ختمی‌مرتبت، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کل بشر محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) را به تمامی مسلمانان جهان و ایران به ویژه مردم شریف سیستان و بلوچستان تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک به نحو شایسته ای بهره مند شویم.

                 حمیدرضا رخشانی
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

به اشتراک بگذارید :