22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۳:۳۱:۳۶
کد مطلب:  1729287
تجلیل سازمان سوادآموزی کشور از یک آموزش دهنده گیلانی

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: از مهم ترین برنامه های مولفان سازمان نهضت سوادآموزی، تولید محتوا با توجه به نیاز و علایق سوادآموزان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سیروس محمدی در آیین تجلیل از دینا اسماعیلی، آموزش دهنده شهرستان سیاهکل، گفت: از مهم ترین برنامه های مولفان سازمان نهضت سوادآموزی، تولید محتوا با توجه به نیاز و علایق سوادآموزان است و گیلان نیز از استان های پیشرو در این بخش بوده که هم اکنون تعدادی از کتب تالیف شده توسط مولفان استانی در کلاس های سوادآموزی سراسر کشور استفاده می شود. وی با اشاره به نقش آموزش دهندگان در غنا بخشیدن به کتاب های سوادآموزی خاطرنشان کرد: هیچ محتوایی خالی از عیب نیست و بهترین فردی که می تواند به ارزیابی محتوای آموزشی در حوزه سوادآموزی بپردازد، آموزش دهندگان هستند که می توانند با نظرات و پیشنهادات  دقیق خود به ارتقای آموزش سوادآموزان کمک کنند.

دینا اسماعیلی با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی از آموزش دهندگان فعال شهرستان سیاهکل است که به تحلیل محتوای کتب دوره انتقال پرداخته است. وی پس از ارائه اعتبارسنجی انجام شده به مدیریت پژوهش و تولید محتوای آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی، از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور با صدور لوح سپاس مورد تجلیل قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :