27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۲:۳۱:۳۷
کد مطلب:  1728983
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
بیش از 70 درصد دانش‌آموزان 12 تا 18 سال در استان اصفهان واکسینه شده‌اند

محمد اعتدادی: امیدواریم با زیرساختی که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی فراهم شده است بتوانیم تا پایان هفته بحث واکسیناسیون دانش‌آموزان باقیمانده را تکمیل نماییم تا بازگشایی تدریجی مدارس را شاهد باشیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در بیست و ششمین روز از مهرماه ۱۴۰۰، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در گفتگو با برنامه سلام اصفهان رادیو اصفهان ضمن گرامی داشت هفته پیوند اولیاومربیان و روز تربیت بدنی و ورزش، اظهار داشت: نقش مهم مشارکت اولیای دانش‌آموزان همواره نقش مکملی در فرایند جدید تعلیم‌وتربیت بوده و این نقش بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: اولویت آموزش‌وپرورش در بازگشایی مدارس حفظ سلامت دانش‌آموزان و معلمین است که بر همین اساس واکسیناسیون دانش‌آموزان با همراهی خانواده‌ها با سرعت بالا در حال انجام است. از والدین درخواست می‌کنم بیش‌ازپیش به یاری آموزش‌وپرورش و مدافعان سلامت بیایند تا حلقه انتقال بیماری را هر چه زودتر قطع نماییم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در زمینه آمار واکسیناسیون دانش‌آموزان اظهار داشت: با همتی که صورت گرفت و با همکاری خوب اولیا، دانش‌آموزان و فرهنگیان تا این لحظه بیش از 70 درصد گروه هدف دانش‌آموزان 12 تا 18 سال واکسینه شده‌اند.

اعتدادی افزود: امیدواریم با زیرساختی که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی فراهم شده است بتوانیم تا پایان هفته بحث واکسیناسیون دانش‌آموزان باقیمانده را تکمیل نماییم تا بازگشایی تدریجی مدارس را شاهد باشیم و هیچ‌گونه مشکلی را از حیث بیماری کرونا در بین دانش‌آموزان نداشته باشیم.

وی در پاسخ به مجری برنامه در مورد نگرانی خانواده‌ها در خصوص پیک ششم کرونا افزود: تصمیمات بازگشایی مدارس در آموزش‌وپرورش مطابق با تصمیمات ستاد ملی کرونا در کشور بوده و اگر شاهد اتفاق جدیدی در زمینه همه‌گیری بیماری کرونا در کشور باشیم، بر اساس شرایط و مطابق تصمیمات جدید ستاد ملی کرونا در زمینه حضور دانش‌آموزان در مدارس تصمیم‌گیری خواهد شد.
 

به اشتراک بگذارید :