28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۰:۳۸:۱۴
کد مطلب:  1728595
مدیرکل قرآن، عترت و نماز در آیین «چهارمین دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت و نماز»:
هدف از برگزاری چهارمین دوسالانه آموزشی توانمندسازی کارشناسان قرآن، «ارتقای سطح علمی و  قرآنی»، «تقویت روحیه مشارکتی» و «تجلیل از کارشناسان برگزیده» حوزه قرآن،‌ عترت و نماز است

مدیرکل قرآن، عترت و نماز در آیین «چهارمین دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت و نماز» از ارتقای سطح علمی و  قرآنی و تقویت روحیه مشارکتی کارشناسان این حوزه، خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده در «چهارمین دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت و نماز»  که در حرم مطهر بنیانگذار  انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: علاوه بر حاضرین در این جلسه بیش از 1200 نفر از کارشناسان قرآنی در سراسر کشور در این دوره از طریق فضای مجازی شاد، حضور دارند.

وی افزود:  «ارتقای سطح علمی و  قرآنی»، «تبیین برنامه های دو سال آینده»،  «تقویت روحیه مشارکتی و تجلیل از تلاش های کارشناسان قرآنی» از اهداف برگزاری این دوره دوسالانه است.

مسیب زاده تصریح کرد: ارزیابی استان ها، یکی از  اقدامات ویژه در  این دوره است.

وی ادامه داد: اعتباراتی که طی سال‌های اخیر برای دارالقرآن ها تخصیص داده شده است از ابتدای تأسیس این مراکز نورانی  بی نظیر بوده است.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز خاطرنشان کرد: همه برنامه های اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در قالب «کتاب ندای رحمت» پیگیری می شود.

به اشتراک بگذارید :