27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۰۹:۱۸:۲۱
کد مطلب:  1728357
پیام مدیرکل آموزش و پرورش به مناسبت هفته تربیت بدنی

محمد اعتدادی در پیامی هفته تربیت بدنی را به دانش آموزان و دبیران تربیت بدنی آموزش و پرورش استان اصفهان تبریک گفت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان محمد اعتدادی در پیامی هفته تربیت بدنی را تبریک گفت . متن پیام به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بشر همیشه به دنبال اعتلای زندگی فردی و اجتماعی خویش بوده تا در طول مسیر زندگی بهره لازم از توانایی های بالقوه و بالفعل خویش ببرد.
انجام فعالیت بدنی و ورزشی یکی از مهمترین و موثرترین عواملی است که می تواند انسان امروز را در همه ابعاد رشد دهد و زمینه ساز پرورش او گردد.

میدان های ورزشی در بخش همگانی و قهرمانی عرصه ظهور و بروز بسیاری از توانمندی های فردی و گروهی در زمینه های گوناگون همچون توانایی های جسمانی، مهارتی و از همه مهم تر خصایص اخلاقی  و روحی می باشد که می تواند با توجه به گستردگی و اهمیت آن تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف متعالی زندگی داشته باشد.

هفته تربیت بدنی فرصتی است تا به نقش  مهم معلم ها ، دبیران ، کارشناس و کارشناس مسئولان تربیت بدنی در مدارس نگاه ویژه ای گردد، چرا که این همکاران بزرگوار به واسطه ماهیت حرفه ای  و توانمندی های عمومی و تخصصی شان می توانند کلاس های درس خود را  نه تنها میدان آموزش مهارتهای ورزشی، افزایش فاکتورهای آمادگی جسمانی، بالا بردن روحیه و افزایش نشاط، بلکه  فرصت  تجربه کار گروهی، همچنین  تمرین تمرکز، انضباط، تصمیم گیری، اندیشیدن، قدرت حل مساله در بین دانش آموزان قرار دهند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و تبریک به کلیه همکاران از خداوند منان سلامتی و بهروزی برای این عزیزان را خواستارم تا بتوانند در صحنه تعلیم ، تربیت  و میدانهای ورزش همچون گذشته موفق باشند.

محمد اعتدادی 

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان
 

به اشتراک بگذارید :