27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۰۸:۴۰:۴۶
کد مطلب:  1728239
به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
بزرگترین گردهمایی کارشناسان قرآن،عترت و نماز سراسر کشور آغاز شد

چهارمین دوره توانمندسازی دو سالانه کارشناسان قرآن،عترت و نماز سراسر کشور به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در حرم مطهر امام خمینی(ره) آغاز شد.

به گزارش  روابط  عمومی  اداره کل  آموزش  و  پرورش  شهرستانهای  استان تهران، آیین افتتاحیه بزرگترین گردهمایی کارشناسان قرآن،عترت و نماز سراسر کشور با حضور «علیرضا کاظمی» سرپرست وزارت آموزش و پرورش آغاز شد.

رؤسای ادارات قرآن، عترت و نماز ادارات کل استان‌ها به صورت حضوری و با حفظ شیوه نامه های بهداشتی مقابله کرونا در چهارمین دوره توانمندسازی دو سالانه کارشناسان قرآن،عترت و نماز که از امروز دوشنبه26 مهرماه تا چهارشنبه 28 ام در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار می شود، شرکت کرده و هم زمان کارشناس مسوولان و کارشناسان قرآن، عترت و نماز سراسر کشور نیز به صورت مجازی از طریق پخش زنده در شبکه شاد حاضر می شوند.

این دوره به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور اساتید متخصص و مجرب و در قالب کارگاه های آموزشی وتخصصی به صورت مجازی در بستر شبکه دانش آموزی شاد برگزار می شود.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آیین افتتاحیه این دوره ضمن خوشامدگویی به مهمانان از سراسر کشور، با ابراز خرسندی از میزبانی این استان در برنامه ارزشمند چهارمین دوره توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت و نماز کشور، خاطر نشان کرد: ما و همکارانمان تلاش کردیم، با هماهنگی مسئولین وزارتی و دعوت از اساتید برجسته قرآنی و فرهنگی، خدمت شایسته ای در ارتقاء فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کشور ایفا کند.

سید مجتبی هاشمی، برگزاری چنین دوره‌ ی فراگیری را موجب افزایش وحدت رویه در حرکت‌های فرهنگی در کشور، و همچنین جهت‌گیری بهتر برنامه‌ها بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دانست.

به اشتراک بگذارید :