27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۲۱:۴۴:۳۱
کد مطلب:  1727841
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی همچنین هفته بهداشت روان؛ تفاهم نامه همکاری بین سرتیپ کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران و سیدمجتبی هاشمی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران امضا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی همچنین هفته بهداشت روان؛ تفاهم نامه همکاری بین سرتیپ کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران و سیدمجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران امضا شد.

سیدمجتبی هاشمی، در حاشیه جلسه امضای این تفاهم نامه، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و آرزوی سلامتی برای حافظان امنیت و خانواده های آنان، گفت: این تفاهم نامه همکاری، در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و کمک به بهداشت و سلامت روانی دانش آموزان و استفاده از توانمندی های آموزش و پرورش در آموزش های شهروندی مد نظر نیروی انتظامی، از جمله یادگیری قوانین راهنمایی و رانندگی به امضا رسید.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اظهار امیدواری کرد: این تفاهم نامه سرآغاز یک فعالیت اجرایی مؤثر بوده و مواد آن به دقت و کامل اجرا شود.

شایان ذکر است، این تفاهم نامه در 8 بند و هدف اجرایی و اعتباری سه ساله با امکان تمدید توسط طرفین، تنظیم شده است که مشروح آن از اینجا قابل دریافت و مشاهده می باشد.

به اشتراک بگذارید :