27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۹:۵۱:۱۷
کد مطلب:  1727775
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در آیین ارسال پنجمین تجهیزات آموزشی به مدارس عشایری فارس تاکید کرد:
باید ازهرظرفیتی برای خدمات رسانی به دانش آموزان عشایری بهره برد

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از مردم عشایر به عنوان ذخیره الهی برای انقلاب اسلامی که همواره در میدان جهاد حضور داشته و شهدای بسیاری تقدیم انقلاب نمودند نام برد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی در آیین ارسال پنجمین کاروان کانکس، تجهیزات آموزشی و پرورشی و هدایای دانش آموزی به مدارس عشایر فارس گفت: جامعه عشایر همواره به عنوان جامعه ی پرکار، پرتلاش، کم توقع و بسیار ارزشمند بوده و در حقیقت یک سرمایه بزرگ اجتماعی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شوند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقش عشایر در عرصه‌های گوناگون که مورد نیاز نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور است افزود: این قشر همیشه در صحنه های مختلف پای کاربودند لذا باید به آنهار توجه کرد و اجازه ندهیم فرزندان عزیز عشایر که نورچشم کشور و آینده ساز آن هستند در محرومیت و نیاز زندکی کنند.

سرتیپ شکارچی گفت: باید همانطور که پدران و مادران عشایری با تقدیم جوانان خود در راه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی عامل سربلند ی کشور شدند، باعث سربلندی جوانان باشیم.

به اشتراک بگذارید :