22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۹:۲۰:۱۹
کد مطلب:  1727761
آیین ارسال پنجمین کاروان کانکس، تجهیزات آموزشی و پرورشی و هدایای دانش آموزی به مدارس عشایر فارس برگزار شد

رییس آموزش و پرورش عشایری فارس گفت:  در مدارس عشایری استان فارس بیش از ۱۲ هزار دانش آموز تحصیل می کنند که ۸ هزار نفر از آنها در مقطع ابتدایی و ما بقی در مقطع متوسطه حضور دارند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، بهنام حیدری در آیین ارسال پنجمین کاروان کانکس، تجهیزات آموزشی و پرورشی و هدایای دانش آموزی به مدارس عشایری استان گفت: در دوران کرونا آموزش در مناطق عشایری فارس با قوت و قدرت بیشتری دنبال شد و همین مساله باعث رشد علمی دانش آموزان عشایری شد. 

رییس آموزش و پرورش عشایری فارس گفت: از جمله موفقیت های آموزش و پرورش عشایر در سال گذشته کسب رتبه دوم استانی نمرات امتحانات نهایی دانش آموزان دوره متوسطه و قبولی در دانشگاه های سطح عالی کشور بوده است.

حیدری ارزش پنجمین کاروان ارسالی به مدارس عشایری را بیش از ۶۰ میلیارد ریال دانست.

وی در تشریح شیوه های جمع آوری تجهیزات آموزشی و هدایای دانش آموزان تصریح کرد: در دوسال اخیر با تعامل با دستگاهای اجرایی و نهادهای انقلابی از جمله سپاه پاسداران استان موفقیت های کم نظیری حاصل شد و مساعدت های مدیران کل داد گستری و بازرسی استان بود که در چندین مرحله شاهد ارسال تجهیزات آموزشی برای دانش آموزان از طریق منابع دولتی و کمک های خیرین بوده ایم.

حیدری گفت : کانکس، کیف، لوازم التحریر، کامپیوتر، چاپگر، بخاری نفتی، انواع توپ های ورزشی، اقلام بهداشتی، ماسک و ضد عفونی، میز و صندلی اداری و تخته سیاه و چادر و ... از جمله تجهیزات آموزشی مورد نیاز در پنجمین کاروان دانش آموزان مدارس عشایری بوده است.

خاطر نشان میشود: در این مراسم مدیرکل دادگستری، سازمان بازرسی ، فرمانده سپاه فجر ،سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مسوولین استانی ، نهادهای نظامی و انتظامی استان و فرهنگیان عشایری حضور داشتند

به اشتراک بگذارید :