22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۴:۴۸:۲۴
کد مطلب:  1727655
برنامه استانی بزرگداشت هفته پیوند انجمن اولیاء و مربیان در بستان آباد برگزار گردید/
شفائیه: نقش تعیین کننده اولیاء و مربیان در دوران کرونا بیش از پیش آشکار شد

آیین بزرگداشت هفته پیوند انجمن اولیا و مربیان به صورت پایلوت استانی در هنرستان کاردانش فاطمیه با حضور جمعی از مسئولین استانی در شهرستان بستان آباد برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: اصغر شفائیه با تبریک هفته پیوند اولیا و مربیان گفت : در ایام کرونا نقش ویژه اولیا و معلمان و تعامل بین این دو بیشتر از قبل آشکار شد و در مدارسی که بین اولیا و معلمان تعامل بیشتری وجود داشته موفقیت بیشتری به چشم می خورد.

وی افزود : با تدابیر انجام شده درصدد هستیم با کمترین آسیب و بیشترین بهره وری سال تحصیلی را آغاز کنیم تا دانش آموزان و خانواده های آنان آرامش خاطر داشته باشند.

امام جمعه شهرستان بستان آباد نیز با تبریک فرا رسیدن هفته پیوند اولیا و مربیان گفت : نظارت اولیا بر دانش آموزان در فضای مجازی باید بیشتر باشد .

ابراهیم فریادخواه ضمن تبریک هفته پیوند اولیا و مربیان گفت: جهت تحکیم ارتباط اولیا و مدرسه برگزاری انتخابات انجمن اولیاء و مربیان ضروری است.

وی در ادامه افزود : با توجه به بازگشایی مدارس از آبان ماه در شرایط سختی قرار گرفته ایم در این دوران باید اولیا و دانش آموزان را توجیح کنیم  و با توجه به تصمیم ستاد کرونا به بازگشایی مدارس از آبان ماه تنویر و آماده سازی افکار عمومی امری مهم است.

مدیر آموزش و پرورش بستان آباد گفت : به مشارکت اولیا در تصمیم گیری های مدارس بسیار معتقدیم و باید از این ظرفیت عظیم برای مطلوب کردن کیفیت آموزش بهره کافی ببریم.

 در پایان از انجمن اولیا و مربیان موفق مدارس شهرستان بستان آباد تجلیل بعمل آمد./ابراهیمی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :