27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۴:۲۵:۲۷
کد مطلب:  1727615
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
آماده بازگشایی حضوری مدارس در اواخر آبان یا اوایل آذر باشیم

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور؛ شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تهران، سید مجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و سایر اعضا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تهران در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آمادگی کامل برای بازگشایی حضوری مدارس در اواخر آبان یا آذر خبر داد و افزود: ما در هر شرایطی باید آمادگی کامل جهت بازگشایی حضوری مدارس را داشته باشیم اما تصمیم گیری نهایی در این خصوص بر عهده ستاد ملی کرونا است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه روند واکسیناسیون دانش آموزی خیلی خوب پیش می رود  و امیدواریم با آمادگی زیر ساخت ها، فرصت برای حضور دانش آموزان را فراهم سازیم چرا که حضور  دانش آموزان در مدرسه بهترین هدیه برای دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده آنهاست.

حسن بیگی عنوان کرد: در صورتی که کلاس درس به صورت حضوری برگزار شود بخش عمده ای از مشکلات حل خواهند شد و دانش آموزان از معنویت مدرسه و حضور معلمان بهره خواهند برد.

این مقام مسئول افزود:  فرماندار هر شهرستان به عنوان  رئیس شورای آموزش و پرورش آن شهرستان موظف هستند هماهنگی لازم را در خصوص تسهیلگری حضور دانش آموزان و همکاری با آموزش و پرورش انجام دهند.

به اشتراک بگذارید :