22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1727613
دیدار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی با رئیس انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی در دیدار با رئیس انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان بر لزوم ادامه توسعه تعاملات دوجانبه فی مابین اصحاب رسانه و آموزش و پرورش تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، صفدر سلطانی در این نشست دوجانبه با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه گفت:جامعه امروز وابسته به ارتباطات و دریافت اخبار در کمترین زمان و با بیشترین دقت ممکن است.
وی با اشاره به همکاری مثبت و سازنده رسانه‌ها خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان با مجموعه تربیت بدنی و سلامت دستگاه آموزش و پرورش استان اظهار داشت: این تعاملات سازنده موجب اطلاع رسانی بهتر به خانواده‌ها همکاران و دانش آموزان در خصوص اقدامات این حوزه، فرهنگ سازی و همچنین بهبود شرایط نظام تعلیم و تربیت در حوزه تربیت بدنی و سلامت خواهد شد.
سلطانی در پایان با اشاره به اینکه حوزه سلامت و تربیت بدنی یکی از اولویت های اصلی وزارت آموزش و پرورش در طی چند سال اخیر بوده است گفت: تعاملات مثبت و سازنده انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی با مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت استان شایان تقدیر است.
همچنین در این نشست جواد رستم زاده رئیس انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی با اشاره به اهمیت موضوع آموزش و پرورش و نقش موثر حوزه تربیت بدنی و سلامت این سازمان در پرورش نسل ورزشکاران افزود: تعامل مثبت آموزش و پرورش و رسانه ها موجب افزایش گرایش دانش آموزان و خانواده ها به سمت و سوی ورزش و توسعه سلامت جامعه خواهد شد.
وی اظهار آمادگی کرد انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی در زمینه برنامه های تبلیغی و فرهنگ سازی حوزه تربیت بدنی و سلامت دستگاه تعلیم و تربیت استان تعامل نزدیک و موثر تری خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :