27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1727529
رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان:
مهلت شرکت در فراخوان اولویت های پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین تمدید شد

رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین از تمدید مهلت شرکت در فراخوان اولویت‌های پژوهشی آموزش و پرورش استان تا پایان آبان ماه خبر داد.

به گزارش گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین علیرضا اسدی گفت: اولویت های پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان به منظور توسعه فرهنگ پژوهش و استفاده از یافته های پژوهشی در برنامه ریزی، تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های سازمانی طی فراخوانی در شهریور ماه سال جاری اعلام شد.
اسدی ادامه داد: این اولویت ها در 23 عنوان و در قالب محورهایی چون شناسایی عوامل موثر در ترک تحصیل، ارزشیابی طرح درس پژوهی، چالش ها و مزایای شبکه شاد، بررسی علل تکرار پایه در کلاس اول، ارزشیابی طرح کنترل وزن و چاقی(کوچ)، تحلیل سوالات آزمون نهایی و هماهنگ خرداد، میزان تحقق اهداف الگوی تعالی مدیریت مدرسه، ارزشیابی دوره های حضوری توانمندسازی نیروی انسانی، بررسی سطوح سواد حرکتی دانش آموزان، چالش های مشارکت اولیا در آموزش های مجازی، ارتباط آموزش های فنی و حرفه ای با نیازهای بازار کار، تاثیر نظارت بالینی در رشد حرفه ای دبیران و ... تعیین شده اند  که افراد علاقه مند با مراجعه به پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان به نشانی caspian.medu.ir می توانند فهرست کامل آن را مشاهده کنند.
وی با بیان اینکه عموم علاقه مندان و پژوهشگران می توانند در این فراخوان شرکت کنند و دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر مرتبط با موضوع انتخابی تنها  شرط در نظر گرفته  شده است خاطرنشان ساخت: مهلت شرکت در فراخوان اولویت های پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین پیش از این حداکثر برای 15 آبان ماه در نظر گرفته شد بود که تا پایان آبان ماه سال جاری تمدید شد.
اسدی در ادامه اظهار داشت: علاقه مندان می توانند پیشنهاد پژوهشی(پروپوزال) خود را در قالب لوح فشرده یا پست الکترونیک به آدرس qazresearch@medu.ir به دبیرخانه شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان ارسال نمایند.
رییس گروه تحقیق و پژوهش استان در پایان با بیان اینکه از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری مرتبط با عناوین پژوهشی مورد نیاز آموزش و پرورش حمایت می شود یادآور شد: کارشناسان گروه تحقیق و پژوهش در ساعات اداری از طریق شماره تلفن  33363502  پاسخگوی سوالات پژوهشگران می باشند.

به اشتراک بگذارید :