22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۳:۵۸:۵۱
کد مطلب:  1727519
بازدید مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از مدارس تبریز/
رزاقی: مدارس شاهد به واسطه کیفیت فعالیت هایشان شناخته شوند

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش پیش از ظهر امروز بعد از حضور در گلزار شهدای وادی رحمت از مدارس شاهد ناحیه 3 تبریز بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، محمدرضا رزاقی با همراهی جعفر پاشایی با حضور در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز و شرکت در آیین غبارروبی مزار شهدا از مدارس شاهد ناحیه 3 تبریز بازدید کرد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش  در این بازدید با بیان اینکه باید تلاش مان را بکنیم تا دانش آموزان در مدرسه زندگی کنند، گفت: توجه به ارتقای کیفیت  مدارس و ایجاد دغدغه آموزشی و تربیتی در بین دانش آموزان و خانواده ها  مهمترین عامل موفقیت مدارس شاهد خواهد بود.

رزاقی تاکید کرد: تمام تلاش همکاران باید به گونه ای باشد که مدارس شاهد به واسطه کیفیت فعالیت هایشان نسبت به سایر مدارس شناخته شوند.

وی تصریح کرد: در تربیت تمام ساحتی باید هر مدرسه با توجه به بضاعت و امکانات خودش اهداف را تعیین،برنامه ریزی و اجرا کند و در نهایت با بررسی نتایج آن در آخر سالتحصیلی ،برای سال آینده برنامه ای کامل و جامع طراحی کند.

گفتنی است مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش  از دبیرستان شاهد نورالزهرا، دبیرستان پسرانه شاهد امام خامنه ای و مدرسه شاهد بنت الحسین ناحیه 3 تبریز بازدید کرد./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :