27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۳:۴۸:۰۲
کد مطلب:  1727473
به میزبانی شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود؛
دوره توانمدسازی کارشناس مسئولان و کارشناسان قرآن، عترت و نماز ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور در حرم امام خمینی (ره)

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری دوره توانمدسازی کارشناس مسئولان و کارشناسان قرآن، عترت و نماز ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: این دوره آموزشی 26 لغایت 28 مهر با حضور رؤسای ادارات قرآن، عترت و نماز ادارات کل استان‌ها در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شده و هم زمان به صورت پخش زنده از شبکه شاد و شبکه های مجازی،کارشناس مسوولان و کارشناسان قرآن، عترت و نماز سراسر کشور نیز شرکت خواهند داشت.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با ابراز خرسندی از میزبانی این استان در برنامه ارزشمند چهارمین دوره توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت و نماز کشور، خاطر نشان کرد: جهت غنا بخشیدن به این برنامه جلسات هماهنگی برگزار و کمیته های مختلف ستادی با وظایف مشخص تشکیل شده است.

هاشمی گفت: این استان تلاش کرده است، با هماهنگی مسئولین وزارتی و دعوت از اساتید برجسته قرآنی و فرهنگی، خدمت شایسته ای در ارتقاء فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کشور ایفا کند.

وی در پایان برگزاری چنین دوره‌های فراگیری را موجب افزایش وحدت رویه در حرکت‌های فرهنگی در کشور، همچنین جهت‌گیری بهتر برنامه‌ها بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دانست.

به اشتراک بگذارید :