27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۲:۰۴:۳۸
کد مطلب:  1727189
با حضور نمایندگان موسسان مراکز غیر دولتی و مسولین استانی برگزار شد؛
نشست هم اندیشی شورای موسسان مراکز غیر دولتی ( زبان های خارجی- علمی آزاد ) شهرستان‌های استان

تهران با حضور نمایندگان موسسان مراکز غیر دولتی و مسولین استانی، نشست هم اندیشی شورای موسسان مراکز غیر دولتی ( زبان های خارجی- علمی آزاد ) شهرستانهای تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، اکبرقنبری رییس اداره مشارکتهای مردمی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در جلسه ای که با حضور نمایندگان موسسان مراکز غیر دولتی و مسولین مربوطه در استان برگزار شد، نسبت رعایت قوانین و مقررات و دستورالعمل های ارسالی توسط موسسان مراکز غیر دولتی تاکید کرد.

وی در این جلسه ضمن تقدیر از موسسانی که در ایام کرونا با تدابیر مناسب و از طریق فضای مجازی نسبت به تداوم آموزش اقدام نمودند تاکید کرد مراکز باید جهت بازگشایی و برگزاری کلاسهای حضوری تمامی پروتکل های بهداشتی را باید رعایت و قبل از شروع فعالیت مجوزهای لازم را دریافت و بر اساس ابلاغیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا عمل کنند.  

قنبری با بیان اینکه  سلامتی کارکنان و دانش آموزان مدارس و مراکزغیر دولتی اعم از زبانهای خارجی و آموزشگاههای علمی آزاد  در اولویت  آموزش و پرورش بوده و تمامی کارکنان می بایستی  واکسن کرونا را دریافت و کارت واکسن داشته باشند.

وی در ادامه جلسه ضمن تاکید بر اجرای مواد 18 و 20 قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز غیر دولتی از سوی موسسین و مدیران مراکز، نسبت به  رعایت پرداخت حقوق و دستمزد و بیمه کارکنان و توجه به امر گزینش و صلاحیت های حرفه ای نیروهای تحت پوشش مطالبی را ارائه کرد.

در پایان نمایندگان موسسان مراکز غیر دولتی مناطق  نسبت به بیان مشکلات و موانع پیش روی این مراکز در مناطق مباحثی از جمله تسهیلات کرونا و مشکلات مربوط به دریافت و بازپرداخت، پیشنهاد طولانی شدن زمان بازپرداخت، استاندارد سازی شهریه مراکز، بازنگری نحوه جذب نیروها و شرایط گزینش نیروها بر اساس نوع سمت و فعالیت و همچنین برخورد قانونی با مراکز غیر مجاز مطرح نمودند و مقرر شد در جلسات مربوطه و از طریق حوزه ستادی نسبت به پیگیری انتظارات موسسان محترم اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

به اشتراک بگذارید :