18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۰:۴۰:۲۹
کد مطلب:  1726955
پیام مدیرکل آموزش و پرورش به مناسبت هفته پیوند اولیا و مربیان

محمد اعتدادی در پیامی هفته بزرگداشت پیوند انجمن اولیا و مربیان را به اولیای دانش آموزان ، مدیران و مربیان آموزش و پرورش استان اصفهان تبریک گفت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان محمد اعتدادی در پیامی هفته بزرگداشت پیوند انجمن اولیا و مربیان را تبریک گفت . متن پیام به شرح زیر است :

                                                                                                  بسم الله الرحمن الرحیم

«انجمن اولیا و مربیان، نماد همدلی و همراهی خانه و مدرسه به عنوان دو نهاد اصلی تربیتی است. همراهی و همکاری خانه و مدرسه در صدر عوامل تأثیر گذار بر روند رشد و تکامل رفتار و منش نوباوگان جامعه قرار دارد؛ چرا که مهمترین عامل در تربیت و رشد فکری و اخلاقی دانش آموزان، هماهنگی و همسویی نظری و عملی میان مربیان و خانواده است.

خانه و مدرسه زمانی می توانند رسالت آموزشی و تربیتی خاص خود را به نحو مطلوب انجام دهند که هر یک شناخت تربیتی کافی داشته باشند و نقش تربیتی خاص خود را با بصیرت انجام دهند. 

همچنین باور داریم که دستیابی به اهداف والای نظام آموزش و پرورش همچون ایجاد عدالت آموزشی، تحول در نظام تعلیم و تربیت، مدرسه محوری، تربیت تمام ساحتی، مهارت آموزی و مهیا نمودن دانش آموزان برای حیات طیبه با همکاری و مشارکت خانواده و پیش بینی نقش‌های محوری، فاخر و در خور شأن والدین سرعت بیشتری خواهد یافت.

هفته پیوند اولیا و مربیان، فرصتی مناسب برای بیان اهمیت مشارکت و همکاری بین دو رکن مقدس و تأثیر گذار یعنی مدرسه و خانواده می باشد.
امیدواریم بتوانیم در پرتو همکاری و همفکری اولیا و مربیان در مدارس و با هم افزایی دانش و تخصص این عزیزان، شاهد فردایی روشن برای فرزندان این مرز و بوم باشیم.

در این راستا، هفته بزرگداشت پیوند اولیا و مربیان را به شما اولیا ارجمند، مدیران و مربیان گرامی تبریک عرض می‌نمایم و از زحمات، همراهی و همسویی والدین گرامی و تعامل آنها با مربیان به ویژه در ایام بیماری کرونا تقدیر و تشکر می نمایم.

                                                                                         محمد اعتدادی 

                                                                       مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :