21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۶:۲۴:۴۵
کد مطلب:  1726117
در نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با کارکنان حوزه معاونت آموزش متوسطه اداره کل مطرح شد؛
کار تیمی موجب پویایی، نشاط و پیشرفت سازمان می شود

نشست صمیمانه مدیر‌کل آموزش و پرورش مازندران با کارکنان حوزه معاونت آموزش متوسطه، صبح امروز در دفتر معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ « علیرضا سعدی پور » در این جلسه پس از شنیدن نقطه نظرات روسای بخش های مختلف معاونت آموزش متوسطه از اهمیت  نیروی انسانی در سازمان سخن گفت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با تاکید بر استفاده از طرحهای خلاقانه که باعث موفقیتهای بیشتر سازمان خواهد شد تصریح کرد: مهمترین عنصر هر سازمان انسان بوده و توجه به نیروی انسانی درسازمانها به خصوص آموزش و پرورش که وظیفه تعلیم و تربیت را به عهده دارد بسیار حائز اهمیت است.

سعدی پور در ادامه افزود: در عصر کرونا با توجه به ایجاد چالشهای مختلف وظایف ما هم تغییر کرد  از جمله این تغییرات نحوه ارتباط گیری با دانش آموزان بود که سعی شد در بستر فضای مجازی به مدیریت این چالش بپردازیم.همچنین با برگزاری دوره های آموزشی، توانمند سازی معلمان را در دستور کار قرار دادیم و در آینده هم با برگزاری دوره های حضوری در صدد کیفیت بخشی به این دوره ها به خصوص برای معلمان مدارس غیر دولتی هستیم.

وی با اشاره به اهمیت پوشش حداکثری و جذب بازماندگان از تحصیل خاطرنشان کرد: در این امر مهم نیازمند کمک نهادهای مختلف هستیم چراکه همواره کار تیمی بهتر از کار فردی است و موجب پویایی، نشاط و پیشرفت هر سازمان و جامعه است.

به اشتراک بگذارید :