21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۴:۲۳:۴۴
کد مطلب:  1726055
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام

امیر مهردادی مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام به مناسبت آغاز امامت ولی عصر (عج) ارواحنا فدا پیام تبریکی صادر کرد.

آقا جان خوش مدار کـه با تیر ملامت، هلاک مان کنند. عمری اسـت جبین به خاک کویت ساییده ایم و حق را در محراب ولایت تو بـه عبادت نشسته ایم.
یا ابا صالح المهدی، یا حجت الله علی خلقه!
قیام روح خدا خمینی کبیر، سراج انقلاب اسلامی ما افروخت تا روشنای راهی باشد، فراروی مستضعفان جهان برای نیل بـه نور نهضت نورآگین شما و اکنون در پرتو عنایات دمادم شما و رهبری داهیانه ی مقام معظم رهبری مد ظله العالی این خاک کهن پرچم دار پذیرش دولت شماست.

در سال هایی که بر ما گذشت خدا می داند که شما در همه ی تنگناها و به مو رسیدن ها با نگاهی مشفقانه نخواستید که پایمان بلغزد و از مسیر حق به صراط گمراهان برون شویم؛ ما همه وام دار شماییم و چشم انتظار فجری دلپذیر تا بشود برای یک بار هم که شده دلهایمان طعم شیرین عدالت و درستی را بچشد.

حالا که خداوند عمر ما را به خدمت در دستگاه بزرگ تعلیم و تربیت برکت داده و بنده را به عنوان خدمتگزار فرهنگیان گرامی، اولیای محترم و دانش آموزان عزیز قرار داده است در کمال خضوع و فروتنی و با نهایت افتخار و سرافرازی سالروز آغاز امامت امام عصری (عج) ارواحنا فدا را به جامعه ی بزرگ دستگاه تعلیم و تربیت استان بالاخص همکاران عزیز، کوشا و فداکارم تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای همه عزیزان از درگاه ایزد منان سلامتی و آبرو مسئلت دارم. باشد که در زمان حیات خود شاهد برپایی دولت آن امام همام باشیم.

امیر مهردادی

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام

به اشتراک بگذارید :