27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۴:۲۳:۰۴
کد مطلب:  1726031
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین استانی آغاز امامت امام زمان (عج) ؛
امام زمان (عج) با وعده ی الهی موجب گسترش عدالت در جهان خواهند بود

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین استانی آغاز امامت امام زمان (عج) گفت: رویداد بسیار مهم امامت امام مهدی(عج) یک رخداد مهم در تاریخ بشریت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت صبح امروز شنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۰ در آیین استانی سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) که در آستان علی بن مهزیار اهوازی ، با اشاره به اهمیت روز نهم ربیع الاول  در تاریخ تشیع گفت: رویداد بسیار مهم امامت امام مهدی(عج) یک رخداد مهم در تاریخ بشریت است.

وی با عنوان اینکه دانش آموزان آینده ساز میهن اسلامی هستند  ، افزود : امام زمان (عج) با وعده ی الهی موجب گسترش عدل و عدالت در جهان خواهند شد.

مودت با تاکید بر لزوم پاسخگویی به شبهات مهدویت ، اظهار کرد: تشکیک در خصوص غیبت امام مهدی (عج) توسط برخی از فرقه ها در حال انجام است که می بایست در خصوص پاسخگویی به آنها برنامه ریزی داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با عنوان اینکه، فرهنگ ظهور منجی فرهنگی گسترده و عام در بین همه ی ادیان است ، ادامه داد: بنابر حدیث پیامبر(ص) حتی اگر یک روز از زمان دنیا باقی بماند حضرت مهدی (عج) ظهور خواهند کرد.

وی با اشاره به شخصیت برجسته علی بن مهزیار اهوازی ، گفت: شخصیت علی بن مهزیار شخصیتی بزرگ در نزد شیعه است و ایشان از نزدیکان ائمه معصومین بوده اند.

به اشتراک بگذارید :