25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۴:۱۵:۲۶
کد مطلب:  1725985
پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه به مناسبت فرارسیدن هفته پیوند اولیاء و مربیان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه به مناسبت فرارسیدن هفته پیوند اولیا و مربیان پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش سلطانیه مهدی زمانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان با صدور پیامی فرارسیدن هفته پیوند اولیاء و مربیان را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

"به نام خدا"

فرا رسیدن هفته پیوند اولیا و مربیان، فرصت مناسبی برای بیان اهمیت همراهی، همدلی و همکاری بین دو نهاد مقدس و تاثیر گذار مدرسه و خانواده است. دونهادی که نقش آشکاری در موفقیت فرآیند تعلیم و تربیت در جامعه ایفا می‌کنند. مشارکت والدین در فعالیت‌های آموزشی و تربیتی مدرسه، بستر مناسبی را برای برقراری تعامل فکری، مشورتی و تبادل نظر در مسائل مربوط به آموزش و پرورش دانش آموزان فراهم می‌کند و زمینه ارتقاء شاخص‌های تعلیم و تربیت را هموار می‌سازد.

آگاهی والدین از مسائل تربیتی، علمی و اخلاقی فرزندانشان که در سایه مشارکت فعال با مدرسه حاصل می‌شود، سبب ارتقای حس مسئولیت پذیری و ایجاد پیوند‌های انسانی و عاطفی بین اولیا و مربیان مدرسه خواهد شد و امکان استفاده از امکانات معنوی و مهارتی والدین برای ارتقای سطح فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و بهداشتی مدارس را برای تحقق اهداف عالی سند تحول آموزش و پرورش فراهم می‌کند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته پیوند اولیا و مربیان به فرهنگیان شریف و والدین دلسوز شهرستان، امیدوارم در سایه هم افزایی دانش، تخصص و مهارت این عزیزان بتوانیم فردایی روشن را برای آینده سازان این کشور رقم بزنیم.

 

مهدی زمانی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه

به اشتراک بگذارید :