21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۳:۲۷:۱۹
کد مطلب:  1725843
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین :
در فضای سازنده، از انتقادات جهت رفع مشکلات استقبال می کنیم

اصغری گفت: بنای ما این است، در فضای دوستانه و سازنده منتقد سیاست های نهاد مدارس و ادارات آموزش و پرورش باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قروین، به مناسبت آغاز هفته پیوند انجمن اولیا و مربیان، جلسه ویدئو کنفرانسی"شورای انجمن اولیا و مربیان استان با حضور دکتر نورعلی عباسی مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش" برگزار شد.

حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین، بیان کرد: انجمن اولیا و مربیان مظهر همکاری خانه و مدرسه در امر تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان است.

وی گفت: امروز در امر ارتباط اولیا و مربیان نیازمند تبادل نظر هستیم و این ارتباط انکار ناپذیر است و هیچ کس منکر این امر نیست که باید از ظرفیت اولیا برای امر تعلیم و تربیت استفاده شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اظهار کرد: با توجه به ایجاد اساسنامه جدید در بحث ارتباط اولیا و مدرسه، در آینده سطح مناسبت های ارتباطی اولیا و مدارس با این اساسنامه تغییر خواهد کرد.

اصغری عنوان کرد: با توجه به اشراف موجود در رابطه با ارتباط اولیا با مدارس، در شرایط اخیر و اپیدمی کرونا، ضرورت همکاری ها نسبت به گذشته بیشتر شده و با تعاملات سازنده تر قرار است نسبت به انجام این مهم اقدام نماییم و بنای ما این است، در فضای دوستانه و سازنده منتقد سیاست های نهاد مدارس و ادارات آموزش و پرورش باشیم.

وی افزود: لذا سیاست و خط مشی های مدرسه، ضرورت بازنگری مهندسی تشکیلات اولیا با مدارس بوده که نسبت به این ساختار اقداماتی انجام شده و امیدواریم با ساختار پویاتر بتوانیم اقدامات موثرتری داشته باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: ما زمانی در انجام وظایف موفق خواهیم بود که چشم انداز موفقی داشته باشیم و هدفمندانه نقشه راه را برای روزهای پیش رو انتخاب کنیم. بنابراین اگر اولیا نیز با ما همکاری داشته باشند قطعا اتفاقات خوبی در سیستم رخ خواهد داد.

به اشتراک بگذارید :