21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۳:۰۶:۵۱
کد مطلب:  1725771
در آیین افتتاح مجموعه رفاهی و آموزشی ( خانه معلم) شهرستان نمین عنوان شد؛
توسعه خدمات رفاهی و درمانی، اولویت آموزش و پرورش استان اردبیل/ تصویب طرح رتبه بندی در مجلس، دغدغه فرهنگیان را برطرف خواهد کرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: توسعه خدمات رفاهی، درمانی و بهبود وضع معیشت فرهنگیان جزو اولویت های آموزش و پرورش استان می باشد که در این مورد اقدامات خوبی انجام شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، احمد ناصری در این آیین از عوامل عملیاتی و حامیان اجرایی این پروژه در سطح ملی و استانی قدردانی کرده و به فرهنگیان شهرستان که صاحب چنین مجموعه با ارزشی شده اند، تبریک گفت.

ناصری با اشاره به اینکه این مجموعه در 2200 متر مربع احداث شده و ساخت آن از سال 1397 شروع شده است، اظهار داشت: برای اتمام این مجموعه 1 میلیاردو 200 میلیون تومان از منابع داخلی هزینه شده است.

وی در ادامه بیان داشت: در راستای سیاست های وزارت آموزش و پرورش در خصوص ارتقا کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی همچنین جلب مشارکت های مردمی برای توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی و تمرکز زدایی و تفویض اختیار، توسعه خدمات درمانی رفاهی و بهبود وضع معیشت فرهنگیان در اولویت آموزش و پرورش استان قرار گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان توسعه مراکز آموزشی، رفاهی و درمانی، افزایش سطح پوشش و ضریب نفوذ انواع بیمه ها، اعطای وام و تسهیلات به فرهنگیان، اقدام ملی مسکن، سرمایه گذاری بلند مدت در صندوق ذخیره فرهنگیان و تامین کلاهای اساسی را از جمله اقداماتی دانست که آموزش و پرورش استان در رابطه با بهبود وضع معیشت فرهنگیان انجام داده است.

احمد ناصری همچنین با اشاره به بررسی طرح رتبه بندی فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک نمایندگان مجلس به مشکلات فرهنگیان واقف هستند و بدون شک تصویب این طرح می تواند دغدغه این عزیزان را کاهش دهد.

به اشتراک بگذارید :