25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۲:۳۴:۱۱
کد مطلب:  1725703
به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:
دیدار مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان

در راستای گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، الیاس بیگدلی  مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: نیروی انتظامی نقش مهمی درحفظ امنیت جامعه دارد.

بیگدلی در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در جامعه وهمچنین نقش تربیتی آن، گفت : تربیت نیروی انسانی ودانش آموز کارآمد ، قانونمند و شهروند قانونمدار یکی از وظائف  آموزش و پرورش می باشد .

مدیرآموزش  و پرورش ناحیه یک در پایان سخنان خود بر تعامل و همکاری بیشتر پلیس و آموزش و پرورش در حفظ امنیت مدارس و مجموعه های تحت پوشش آموزش و پرورش تاکید کرد

سرهنگ داود مرسلی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان نیز در این دیدار صمیمی با تقدیرو تشکر از حضور الیاس بیگدلی و هیئت همراه، اظهار کرد: وظیفه نیروی انتظامی ایجاد نظم و امنیت در جامعه است و ما مدیون تلاش و زحمات معلمان ودبیران خود هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، افزود: پلیس بیشترین تعامل را با آموزش و پرورش داشته و همواره آماده همکاری بیشتر در حوزه مسائل آموزشی و فرهنگی برای برقراری بیشتر نظم و امنیت در جامعه هست تا دانش آموزان و معلمان در محیطی امن به یادگیری و تعلیم علم و دانش بپردازند.

شایان ذکر است در این دیدار، علی محمدی معاون پشتیبانی وتوسعه منابع انسانی ناحیه  و خلفی کارشناس روابط عمومی  حضور داشتند.

 

 

به اشتراک بگذارید :