3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۲:۳۹:۱۵
کد مطلب:  1725665
به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد؛
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش قم با فرماندهی انتظامی استان

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به منظور پاسداشت زحمات سبزپوشان انتظامی ، مدیرکل آموزش و پرورش قم با فرماندهی انتظامی استان دیدار کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم، سردار میرفیضی در این دیدار با تشکر از زحمات خستگی‌ناپذیر فرهنگیان استان ، بر نقش موثر آنان در تعلیم و تربیت فرزندان عزیزمان تاکید کرد و گفت: امروز توجه به فرهنگیان عزیز و رفع دغدغه های  آنان باید در اولویت قرار گیرد چراکه رفع نگرانی های آنان می‌تواند آسایش خانواده‌ها و دانش‌آموزان را فراهم آورد.
 فرماندهی انتظامی استان در ادامه سخنان خود بر همکاری هرچه بیشتر آموزش و پرورش با نیروهای انتظامی تاکید کرد و گفت: تاکنون آموزش و پرورش استان همکاری های بسیار ارزشمند ،تعامل بسیار هوشمند و نقش بسیار پررنگی را در همکاری با نیروی انتظامی داشته است که از این منظر نیز از مدیریت و کادر آموزشی و اداری آن تشکر می کنم.
در ابتدای این دیدار حمیدرضا شیخ الاسلام مدیرکل آموزش و پرورش استان با تبریک مجدد هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش‌های سبزپوشان ناجا ،حفظ امنیت و آرامش جامعه را مدیون همت مضاعف آنان دانست و گفت :حفظ امنیت و آرامش در جامعه می تواند مقدمه پیشرفت و تعالی جامعه گردد.
وی همکاری و تعامل نیروی انتظامی و آموزش و پرورش را در ابعاد مختلف مورد توجه قرار داد و افزود: این نهاد مقدس آمادگی هرگونه همکاری با نیروی انتظامی را در تامین امنیت و آرامش و آسایش جامعه داشته و همچنان خواهد داشت و همواره نیز در کنار آنان خواهد بود .
شیخ الاسلام در پایان سخنان خود با تبریک  دوباره هفته نیروی انتظامی یاد و خاطره شهدای ناجا را گرامی داشت و برای سبزپوشان حافظ امنیت کشور  توفیقات روز افزون را مسئلت نمود.

به اشتراک بگذارید :