27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۱:۰۴:۲۱
کد مطلب:  1725359
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد؛
کسب مقام برتر در طرح واکسیناسیون فرهنگیان و دانش‌آموزان

با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، نشست برنامه ریزی و هم اندیشی کارشناسان سلامت مناطق21 گانه در اردوگاه شهید محمد منتظری شهریار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، با حضور الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت نشست کارشناسان سلامت و تندرستی مناطق شهرستانهای استان تهران با هدف همفکری و برنامه ریزی حوزه سلامت و تندرستی در محل اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

حسن پور ضمن قدردانی از همکاران سلامت مناطق که در امر واکسیناسیون زحمات بسیاری را متحمل شده اند، از کسب جایگاه پنجم واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان در سطح کشور خبر داد و گفت: با توجه به بازگشایی حضوری مدارس از کارشناس مسئولان و کارشناسان سلامت مناطق می خواهیم تا با یک برنامه‌ ریزی مناسب و منسجم برای هفته سلامت روان آمادگی تدریجی مدارس را مدیریت کنند.

وی گفت: اگر می‌خواهید به هدف و موفقیت دست پیدا کنید باید با برنامه ریزی صحیح و اجرای طرح درس برای مراقبین سلامت به این هدف برسید.

حسن‌پور با اشاره به شرایط موجود کرونا ویروس و روند اجرای واکسیناسیون در کشور ابراز امیدواری کرد که وضعیت بهتری در جامعه ایجاد شود.

 

به اشتراک بگذارید :