27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۰۹:۵۷:۴۵
کد مطلب:  1725175
از سوی رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس انجام شد:
تشریح برنامه های هفته پیوند اولیا و مربیان مدارس فارس در سال تحصیلی 1401-1400

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس گفت: در سال تحصیلی 1401-1400 هفته پیوند اولیا و مربیان با شعار همراهی اولیا، همکاری مربیان با تاکید بر همدلی بیشتر در اجرای فعالیت های تربیتی و آموزشی مدارس و همچنین آماده سازی و اقناع خانواده ها در دوران پساکرونا برای آموزش حضوری دانش آموزان از 24 تا 30 مهرماه برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر سهیلا صبوری گفت: امسال با توجه به نیاز به همفکری و همراهی بیشتر والدین در امر آموزش حضوری، مجازی یا ترکیبی انتخابات انجمن مدارس زودتر از قبل برگزار گردید و اولیا محترم در قالب کارگروه های تخصصی که براساس ساحت های تربیتی سند تحول بنیادین تشکیل شده است  به کمک عوامل اجرایی مدارس می پردازند .
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس با تشریح روزشمار هفته پیوند اولیا و مربیان در سال تحصیلی 1401-1400 گفت: شنبه 24 مهر 1400 روز اولیا و مربیان، بازگشت به مدرسه، یکشنبه 25 مهر  روز اولیا و مربیان، تعالی و تحکیم خانواده و دوشنبه 26 مهر روز اولیا و مربیان، مدیریت جسم و روان در شرایط کرونا نامیده شده است.
صبئری ادامه داد: همچنین سه ‌شنبه 27 مهر روز اولیا و مربیان، هم سویی و وحدت، چهارشنبه 28 مهر روز اولیا و مربیان، ظرفیت‌ها و فرصت‌ها، پنج‌شنبه 29 مهر روز اولیا و مربیان، رسانه‌ها و فناوری های ارتباطی و جمعه 30 مهر روز اولیا و مربیان، اخلاق و معنویت نام دارد.
برگزاری وبینارهای روزانه استانی با موضوع روزشمارهای هقته انجمن اولیا و مربیان، با حضور متخصصین و مدرسان علمی برای اولیا و مربیان، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری با موضوع پیوند خانه و مدرسه در سطح استان و انتخاب برترین آثار و حضور در برنامه های رادیویی و تلویزیونی از جمله برنامه های هفته پیوند اولیا و مربیان در فارس است.
وی افزود: در سال جاری با برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از 7 هزار و ششصد مدرسه در فارس  بیش از 38 هزار نفر از اولیا دانش آموزان فارس به عنوان نمایندگان انجمن در حال  فعالیت هستند.

به اشتراک بگذارید :