28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۰۹:۰۴:۳۳
کد مطلب:  1725013
در مدیریت آموزش و پرورش منطقه امامزاده انجام شد؛
گفتگو با محمود ترابیان، خیّر مدرسه ساز منطقه امامزاده

محمود ترابیان، خیّر مدرسه ساز منطقه امامزاده: در طول سال، چند بار به مدرسه سر میزنم و در حد توان اگر کاری داشته باشند ، انجام می دهم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه امامزاده  محمود ترابیان که در سال 1398 در ظرف کمتر از یک سال، هنرستان دخترانه زنده یاد حاج فارِس ترابیان را با زیربنای حدود 2000 متر مربع، احداث نموده در گفتگو با کارشناس روابط عمومی گفت؛ قطعاً بازگشایی مدارس ، امری مسرت بخش است و خیلی خوشحال هستم که ظرف این چند سال، دختران آنجا تحصیل می کنند و سال گذشته تعداد زیادی از آن ها در کنکور قبول شده اند، که این باعث شور و شعف من است و آرامش خاطری را برایم ایجاد می کند.

وی در پاسخ به اینکه چرا نام مدرسه را به نام پدرش مزیّن نموده، بیان داشت: پدر و مادر برای ما زحمت زیادی کشیده اند و اینکه مدرسه را به نام پدرم نامگذاری کرده‌ام این است که نامش زنده باشد و گوشه ای از محبت هایی را که به فرزندانش داشته را بتوانم جبران کنم.

وی گفت؛ در طول سال، چند بار به مدرسه سر میزنم و در حد توان اگر کاری داشته باشند ، انجام می دهم و سال گذشته مبلغ 8 میلیون تومان به مدرسه کمک کردم.

به اشتراک بگذارید :