22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۰۸:۴۶:۱۹
کد مطلب:  1724917
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی مطرح کرد:
وقفه ایجاد شده در فرآیند کتاب رسانی مربوط به اختلال در سامانه است/دانش آموزان و اولیا نگران نباشند

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:وقفه ایجاد شده در فرآیند کتاب رسانی مربوط به اختلال در سامانه است لذا دانش آموزان و اولیا نگران نباشند.

 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده با بیان اینکه اشکالات مربوط به کتاب رسانی به علت اختلال در سامانه سیدا و عدم اتصال و انتقال اطلاعات به سامانه کتاب رسانی ایجاد شد اظهار داشت: با این حال کتب درسی تمام دانش آموزانی که سفارش آن ها ثبت ‌شده به استان وارد شده و بخش خیلی زیادی از این کتب به ادارات آموزش و پرورش استان تحویل شده است. 

وی افزود: در واقع با توجه به اینکه بنابر این بوده است که کتب درسی به دانش آموزانی تخصیص یابد که ثبت نام آن ها تکمیل شده، اختلال در سامانه فرآیند کتاب رسانی را با اشکالاتی رو برو کرد، البته این اشکال سراسری و کشوریست و تنها مربوط به استان ما نیست. 

خدابنده با بیان اینکه همکاران ما در مرکز کتاب رسانی و تیم فنی وزارت آموزش و پرورش نیز دائما در حال بررسی و رصد شرایط هستند تا این مشکلات هرچه سریع‌تر برطرف و کتب درسی تحویل دانش آموزان شود افزود: درخواست ما از روسای محترم ادارات آموزش و پرورش و مدیران محترم مدارس این است که کتب موجود در انبارهای ادارات و مدارس را به دانش آموزانی که در مدرسه ثبت نام کردند، حتی اگر خارج از سامانه سیدا هستند تحویل دهند. 

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان خاطر نشان کرد: علی رغم وقفه ایجاد شده، کتب درسی برای تمام دانش آموزان چاپ شده و موجود است و هیچ دانش آموزی بدون کتاب نخواهد ماند.

به اشتراک بگذارید :