28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۰۸:۰۲:۱۵
کد مطلب:  1724769
جلسه هماهنگی مدیران مدارس طرح امین برگزار شد

جلسه هماهنگی مدیران مدارس طرح امین، با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش زنجان و مدیر حوزه علمیه برادران استان زنجان در سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، مدیر حوزه علمیه برادران استان زنجان؛ حجت الاسلام جعفری در سخنانی اظهار کرد: آموزش مسائل دینی از کودکی و نوجوانی به دانش آموزان باعث می شود خط زندگیشان تغییر کند و این نیاز به بستر سازی دارد.
وی در ادامه گفت: هر مدیر و معلمی که در این بستر سازی کمک می کند تا دانش آموزان با مسائل دینی آشنا شوند، از ظلم به دیگری دوری کنند و به حقوق دیگران تجاوز نکنند در ثواب این کارها شریک هستند و پاداش دنیوی و اخروی این اعمال نیک به پای آنها نوشته می شود.
جعفر گنج خانلو؛ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان زنجان اظهار کرد: طرح امین اگر بخواهد در آن ساحت عمیق خودش اجرا شود، یکی از متعالی ترین طرح هایی است که آموزش و پرورش و حوزه علمیه می توانند در آن سرمایه گذاری و کار کنند .
وی در ادامه با تاکید بر ارزش و جایگاه نظام ارزشیابی به لزوم ارزشیابی فعالیت های صورت گرفته توسط مبلغین مدارس طرح امین پرداخت.
در ادامه حجت الاسلام ذوالقدر؛ دبیر اجرایی کمیته همکاری ها، با ارائه گزارش و آمار مدارس امین و تبیین ضرورت اجرای طرح امین در مدارس به لزوم هماهنگی بین مدیران و معاونین پرورشی و مبلغین جهت اجرای مطلوب‌تر برنامه‌ها‌ و فعالیت‌ها تأکید کرد.
در انتها،حجت الاسلام مرتضی علوی؛ معاونت تبلیغ حوزه علمیه استان زنجان، به تشریح دستورالعمل اجرایی و وظایف مبلغین مدارس امین پرداخت .

به اشتراک بگذارید :