27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ ۲۱:۵۳:۲۲
کد مطلب:  1724579
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد:
مشارکت دانش آموزان خوزستانی در پویش "به رنگ مدرسه"

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: پویش به رنگ مدرسه با مشارکت و استقبال قایل توجهی از سوی دانش آموزان خوزستانی مواجه بوده و این پویش تا نیمه آبان ماه ادامه خواهد داشت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ، کورش مودت صبح امروز جمعه ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ در جلسه هماهنگی پویش "به رنگ مدرسه " گفت: پویش ملی «به رنگ مدرسه» در راستای طرح تحولی آجر به آجر و با هدف ترغیب هر چه بیشتر مردم به امر مدرسه‌سازی از سوی جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور از ۱۵ شهریور امسال آغاز و تا آبان ماه ادامه خواهد یافت.

 وی با بیان این که در این پویش کودکان ۶ تا ۱۲ سال اقدام به کشیدن نقاشی با موضوع مدرسه‌سازی می‌کنند، اظهار کرد: برای افزایش مشارکت مردم در امر «مدرسه‌سازی»، تا کنون پویش‌های مختلفی از سوی جامعه خیرین مدرسه‌ساز با همکاری سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و مجامع خیرین مدرسه‌ساز راه‌اندازی و اجرا شده است.

وی توضیح داد: در پویش «به رنگ مدرسه» که جنبه فرهنگی دارد از کودکان ۶ تا ۱۲ سال درخواست می‌شود تا با کشیدن نقاشی با موضوع «مدرسه دوست داشتنی من»، مردم و خانواده‌های خود را برای مدرسه‌سازی ترغیب کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: پویش به رنگ مدرسه، سه هدف «ترویج فرهنگ مدرسه‌سازی بین کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها»، «افزایش آگاهی مردم» و «استفاده از ظرفیت کودکان برای استفاده از هنر کودکان برای تشویق مردم در امر مدرسه‌سازی» را دنبال می‌کند. 

به اشتراک بگذارید :