27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ ۱۱:۱۲:۳۰
کد مطلب:  1724415
استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به کودکان و نوجوانان استان:
شما قهرمانان کوچکی هستید که روزی بزرگترین افتخارات را کسب خواهید کرد/ دانش و دانایی تان ملاک رشد و تعالی خواهد بود

حسین مدرس خیابانی در نشست مشترک با مدیران کل آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به مناسبت روز جهانی کودک، گفت: کودکان و نوجوانان قهرمانان کوچکی هستند که روزی بزرگترین افتخارات و جایگاه را کسب خواهند کرد؛ به شرط آنکه روز به روز بر دانش و دانایی خود بیفزایند و در مسیر رشد و تعالی فکری و جسمی گام بردارند.


 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، استاندار در جلسه ای که به مناسبت روز جهانی کودک و با حضور نمایندگان کودکان و نوجوانان استان برگزار گردید، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و دیدار با آنان اظهار داشت: دنیای بچه ها دنیای شور و شعف و شادمانی است که باید با تمام وجود آن را درک کرده و از لحظه لحظه آن لذت برده و استفاده کنند. 
وی افزود: قطعاً شما آینده ساز ایران اسلامی هستید و مسئولیت‌های مهم را در اختیار خواهید گرفت؛ پس لازم است با تلاش و اراده هرچه تمام تر در این مسیر زمینه‌ساز باشید.
مدرس خیابانی بیان داشت: عشق به ایران و ایرانی بودن و تلاش برای سربلندی ایران بزرگ یک افتخار برای همه ماست و شما کودکان و نوجوانان انگیزه ساز مسئولین هستید.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود مدرسه و دانشگاه را سازنده هر کشوری عنوان نمود و خطاب به کودکان و نوجوانان خاطرنشان کرد: لازم است به خوبی مهارت های گوناگون را کسب کنید و برای ساختن ایران اسلامی در عمل این مهم را به اثبات برسانید.
 استاندار سیستان و بلوچستان بنیان خانواده، نظام آموزشی و الگوهای خوب را از عوامل پیشرفت، توسعه و آبادانی کشور دانست و اظهار داشت: باید سعی کنید به توان و تخصص و خودباوری های تان اتکا کنید، اعتماد به نفس داشته باشید و تمام و کمال خود را باور کنید.
 وی گفت: کار با کودکان خستگی ندارد، بلکه شوق آفرین است، لذت بخش است و میتواند برای رسیدن به درک مشترکی دوجانبه بین مربی و کودک موثر واقع شود.

به اشتراک بگذارید :