23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ ۰۸:۴۱:۴۴
کد مطلب:  3yektdOP
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه:
آموزگار چند پایه چهاردانگه ای رتبه برتر کشور را در جشنواره «جلوه گاه اثر و اندیشه کلاس های چندپایه» کسب کرد

مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه از کسب رتبۀ برتر جشنواره الگوی برتر تدریس چند پایه کشور، توسط آموزگار این شهر در جشنواره «جلوه گاه اثر و اندیشه کلاس های چندپایه» خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هادی حنیف نیا، مدیر آموزش و پرورش چهار دانگه، با اشاره به این که جشنواره کشوری «جلوه گاه اثر و اندیشه کلاس های چندپایه» با هدف شناسایی و ترویج روشهای کارآمد تدریس و توسعه و گسترش ارتباطات بین معلمان چندپایه به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی برگزار شد، گفت: آموزگار چهاردانگه ای توانست در این جشنواره رتبۀ برتر کشور را از آن خود سازد.

مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه  ادامه داد: این جشنواره دردومحور  ارائه الگوهای نوین تدریس با رویکرد تلفیق و معرفی چهره های موفق و صاحبان تجارب برتر آموزشی، تربیتی و مدیریتی برگزار شد که لیلا حق شناس آموزگار چندپایه آموزشگاه شهید حیدری منطقه چهاردانگه موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.

حنیف نیا افزود: امیدواریم برگزاری این جشنواره ها بستر مناسبی در کیفیت بخشی آموزشی کلاس های چند پایه در مناطق روستایی فراهم آورد تا فرزندان ایران اسلامی که در این مدارس درس می خوانند هم از سطح آموزشی یکسان با مدارس شهری برخوردار شوند.

به اشتراک بگذارید :