27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۱۴:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1724333
سرپرست وزارت آموزش و پرورش؛
راه اندازی اردوگاه دانش آموزی ورامین مورد توجه است

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: در نظر داریم، با کمک نمایندگان مجلس برای نگهداری، توسعه و تجهیز اردوگاه‌های دانش آموزی ردیفی در بودجه دیده شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علیرضا کاظمی ظهر پنج شنبه ۲۲ مهر ماه و در حاشیه سفر به شهرستان ورامین ، در دیدار با آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در ورامین طی سخنانی بیان کرد: ظرفیت‌های ملی ، دینی و تاریخی ورامین بر کسی پوشیده نیست و ورامین مجموعه پر افتخاری در کشور است.
این مقام مسئول با بیان اینکه قدردان کسانی هستم ، که به آموزش و پرورش نگاه ویژه ای دارند ، گفت: مشکلات آموزش و پرورش قرچک ، ورامین ، پیشوا و جوادآباد در جلسه ویژه این مناطق بررسی و رفع می‌شود.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در خصوص راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در ورامین افزود: با توجه به فراهم بودن زمین توسط مسئولان ورامین برای این مرکز علمی ، احداث این دانشگاه مورد توجه خواهد بود و بررسی می‌شود.
وی در خصوص راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در ورامین افزود: با توجه به فراهم بودن زمین توسط مسئولان ورامین برای این مرکز علمی ، احداث این دانشگاه مورد توجه خواهد بود و بررسی می‌شود.
کاظمی در خصوص پیگیری وعده راه اندازی اردوگاه دانش آموزی در ورامین که توسط مسئولان قبلی آموزش و پرورش داده شده بود، گفت: در نظر داریم، با کمک نمایندگان مجلس برای نگهداری ، توسعه و تجهیز اردوگاه‌های دانش آموزی ردیفی در بودجه دیده شود ، راه اندازی اردوگاه دانش آموزی ورامین نیز مورد توجه است.

به اشتراک بگذارید :