22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۱۷:۱۵:۴۳
کد مطلب:  1724215
مراسم تقدیر از قبولین کنکور سراسری 1400 شهرستان بناب با حضور معاون وزیر برگزار شد

آیین تقدیر از قبولین کنکور 1400 شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش صبح امروز پنجشنبه 22 مهر ماه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، احمدی لاشکی در این آیین گفت: در راستای قدرشناسی از نخبگان و تلاشگران  عرصه تعلیم و تربیت و دانش آموزان  عزیز اقدام بسیار خوبی را از شهرستان بناب شاهد بوده ایم .

معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: این اقدامات چندین سال در خاطر دانش اموزان خواهد ماند  و امیدواریم شاهد چنین برنامه هایی در سطح کشور باشیم  چرا که مصداق بارز «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» می باشد.

جعفر پاشایی در مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور شهرستان بناب با حضور معاون امور حقوقی و مجلس وزارت گفت: همکاری مسئولین بناب، خیرین، فرماندار و در راس آن امام جمعه فاضل با سیستم تعلیم و تربیت ستودنی است و باعث موفقیت های چشمگیری در عرصه دانش آموزی، آموزش و عمرانی  بوده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان از ارتقا شاخص های آموزش و پرورش در این شهرستان خبر داد و افزود: بی شک باید دست همه معلمان پرتلاش این شهر فرهنگ دوست را بوسید.

پاشایی در ادامه اظهار داشت: هماهنگی بسیار خوبی که در شهرستان و درون ستاد آموزش و پرورش مشاهده می شود علاقه و انگیزه معلمان و دانش آموزان را دو چندان کرده تا فردای بهتری را برای کشور رقم بزنند تا ایران عزیز همچون ستاره ای در سطح جهان بدرخشد.

رضا باقری بنابی در آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور شهرستان بناب با حضور معاون وزیر گفت:شهرستان بناب از نظر صنعتی در سطح بالایی قرار دارد و شاخص های خوبی در اشتغال دارد.

نماینده مردم شهرستان بناب در مجلس شورای اسلامی از اقدامات خیرین در مدرسه سازی نام برد و ادامه روند برای نوسازی تمام مدارس منطقه تاکید کرد.

وی نخبه های علمی در زمینه پزشکی، مهندسی و علوم انسانی را ظرفیت بزرگ برای شهرستان دانست و گفت: انتظار داریم متخصصین این منطقه برای آبادانی در این شهرستان تلاش نمایند./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :