20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۱۷:۰۵:۴۱
کد مطلب:  1724213
اهدای لوح تقدیر انجمن نابینایان ایران به سازمان آموزش و پرورش استثنایی

انجمن نابینایان ایران و انجمن خیریه نابینایان و کم بینایان نواندیش و پیشگامان افق سبز با ارسال لوح تقدیری به رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از زحمات این سازمان در خصوص تهیه تجهیزات ویژه نابینایان و اجرای نهضت بریل آموزی تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی در آستانه روز جهانی عصای سفید، انجمن نابینایان ایران و انجمن خیریه نابینایان و کم بینایان نواندیش و پیشگامان افق سبز  از تلاش های سازمان آموزش و پرورش استثنایی در خصوص اجرای برنامه بریل آموزی در سطح کشور و نهضت توان افزایی برای تامین تجهیزات مورد نیاز دانش آموزان نابینا بویژه تهیه برجسته نگار هوشمند، با ارسال لوحی‌ تقدیر کردند.

شایان ذکر است  ۱۰۵ قلم وسایل آموزشی، پرورشی، توانبخشی و ورزشی برای دانش آموزان با نیاز های ویژه نیاز است، که تامین این تجهیزات در قالب نهضت توان افزایی پیگیری میشود و سال گذشته در همین قالب ۱۴۵ میلیارد تومان کمک های مردمی، عمومی و دولتی جذب شد.
 همچنین سال گذشته  در قالب نهضت آموزش خط بریل بیش از هزار معلم، مدیر، اولیا دانش آموزان و برخی از نهاد ها آموزش خط بریل را دیدند.

به اشتراک بگذارید :