27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۱۱:۴۹:۴۵
کد مطلب:  1723799
سرپرست وزارت آموزش و پرورش؛
کارنامه موفق اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با وجود تراکم زیاد

علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در نشست با مسئولین، دوایر اداری و نمایندگان مدیران و معلمان آموزش و پرورش شهرستان قرچک از کارنامه موفق آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در نشست صمیمی با مسئولین، دوایر اداری و نمایندگان مدیران و معلمان شهرستان های استان تهران عنوان کرد: مشکلات آموزش و پرورش شهرستان قرچک نمونه ی مشکلات کشور است.
وی ضمن تقدیر از صیدلو؛ مدیرکل سابق آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران افزود: در اولین روزهای دولت اتفاق مهمی رقم خورد و آن هم افزایش فوق العاده ویژه معلمان بود.
وی تصریح کرد: در خصوص موضوع اتباع، اولویت ما در کشور؛ آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است.
این مقام مسئول عنوان کرد:در خصوص افزایش بی سابقه دانش آموزان اتباع در حال پیگیری و مکاتبات با سازمان های بین المللی هستیم.
کاظمی از کمک دو میلیارد تومانی برای تجهیزات ورزشی و فرهنگی خبر داد و افزود: ساخت سالن های ورزشی و چمن مصنوعی فوتبال از اولویت های شهرستان قرچک باشد.
وی همچنین از ساخت دارالقرآن این شهرستان خبر داد و گفت: در خصوص تربیت دانش آموزان قرآنی باید نهایت تلاش خود را به خرج دهیم.

به اشتراک بگذارید :