22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۱۰:۳۲:۴۴
کد مطلب:  1723615
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:
الگوی بازگشایی در مدارس دستورالعمل های ابلاغی است

شامگاه روز گذشته مدیر کل آموزش و پرورش در جمع شورای معاونین و روساء نواحی تبریز که با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت گفت: الگوی بازگشایی در مدارس دستورالعمل های ابلاغی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، جعفر پاشایی در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان در محل باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: الگوی بازگشایی در مدارس دستورالعمل های ابلاغی است

مدیر کل آموزش و پرورش استان ادامه داد: 900 هزار دانش آموز و نوآموز با همکاری و همراهی 42 هزار همکار فرهنگی سال جدید تحصیلی را از اول مهر آغاز کردند.

وی افزود: در طول 19 ماه گذشته شرایط کرونایی، استان ماموریت تعلیم و تربیت را بدون وقفه پیگیری کرده است و در این راستا دو طرح یاریگران آموزش و سنجشگران آموزش را که مورد تایید و توجه صاحبنظران و مقام عالی وزارت بود بعنوان الگو معرفی کرد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد:علیرغم تمامی محدودیت ها با کار شبانه روزی مشکل حادی در استان نیست.

پاشایی گفت: الگوی بازگشایی در مدارس دستورالعمل های ابلاغی است و در این راستا از اول مهر مدارس زیر 15 نفر دانش آموز، بصورت حضوری آموزشها را پیگیری می کنند.

وی با بیان اینکه برای آغاز آموزشهای  حضوری در مدارس پرجمعیت در حال برنامه ریزی هستیم اظهار داشت:رویکرد سیستم حضور دانش آموزان در کلاس درس بصورت تدریجی، آرام و اقتضائی است./ابراهیمی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :