28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۰۸:۱۹:۲۳
کد مطلب:  1723329
رصدها ادامه دارد...
حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در سازمان دانش‌آموزی استان اصفهان

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش با حضوردر سازمان دانش‌آموزی استان اصفهان با مدیر و کارشناسان این سازمان دیدار کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از خبرگزاری پانای اصفهان، علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش به همراه مهدی اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان، مصطفی شاهمرادی مشاور اجتماعی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان و محمدرضا نظریان مدیر آموزش وپرورش ناحیه3 با حضور در سازمان دانش آموزی استان اصفهان با مدیر و کارشناسان سازمان دانش آموزی استان اصفهان دیدار کردند.

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش در این دیدار گفت: اصلی ترین دلیل موفقیت استان اصفهان در بخش پرورشی همدلی و همراهی موجود در این استان است.

وی در ادامه افزود: خبرگزاری پانا یکی از بخش هایی در سازمان دانش آموزی است که می تواند در تربیت اجتماعی دانش آموزان نقش مهمی داشته باشد و خبرنگارانی که در این خبرگزاری تربیت می شوند، می توانند سفیران آموزش و پرورش باشند.

به اشتراک بگذارید :