28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ ۱۲:۵۴:۱۵
کد مطلب:  1722689
با حکمی از سوی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛
سیدمیثم موسی کاظمی سرپرست آموزش و پرورش فشافویه شد

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، طی حکمی سیدمیثم موسی کاظمی را به سمت سرپرست اداره آموزش و پرورش فشافویه منصوب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در متن حکمی که از سوی سید مجتبی هاشمی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به منظور انتصاب سیدمیثم موسی کاظمی به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش  فشافویه صادر شده، آمده است: نظر به تعهد، تقوا، شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در امر تعلیم و تربیت به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش فشافویه منصوب می‌شوید.
در بخش دیگری از این حکم انتصاب آمده است: شایسته است، با مشارکت سایر بخش‌ها و استفاده از نظرات کارشناسان، گام مهمی در زمینه برنامه‌ریزی، ساماندهی و انجام بهینه امور و همچنین تعامل سازنده و روز افزون با حوزه‌های مختلف تعلیم و تربیت در سطح منطقه و اداره کل بردارید و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار در به ثمر رسیدن اهداف دولت مردمی اهتمام ورزید.
امیدوارم با عنایت خداوند متعال و در پرتو توفیقات حضرت ولی عصر امام زمان (عج) و با توجه به وصایای حضرت امام(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در انجام وظایف محوله موفق و منشاء برکات و خدمات به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید .

به اشتراک بگذارید :