20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۷:۳۸:۴۲
کد مطلب:  1721689
با حضور قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور در گردهمایی روسای سازمان دانش‌آموزی استان:
سیاست های سازمان دانش‌آموزی در سال تحصیلی جدید تشریح شد

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور در گردهمایی روسای سازمان دانش‌آموزی استان سیاست های جدید سازمان دانش‌آموزی کشور در سال جاری را تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان مازندران؛ «اسماعیل بحری زاده» صبح امروز در گردهمایی روسای سازمان دانش‌آموزی استان مازندران که در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی بادله ساری برگزار شد، به تشریح سیاست های جدید سازمان دانش‌آموزی کشور پرداخت.

وی گفت: با توجه به تغییرات سال گذشته مجلس دانش‌آموزی و افزایش کمی که با عضویت قریب به 28 هزار دانش‌آموز در شوراهای دانش‌آموزی مدارس سراسر کشور داشتیم، در سال جدید هیچ توسعه کمی در این زمینه نخواهیم داشت و فقط به فعالیت های کیفی خواهیم پرداخت.

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور در خصوص خبرگزاری پانا اظهار کرد: در حوزه خبرگزاری پانا با تغییر رویکرد اساسی که در سال گذشته ایجاد شد، و به تربیت 6000 خبرنگار حرفه ای انجامید، در سال جدید هم توسعه کمی و هم توسعه کیفی را در دستور کار قرار داده ایم و پیش بینی می کنیم تا تعداد 6000 خبرنگار فعلی پانا به 60 هزار نفر افزایش یابد.

این مقام مسئول ادامه داد: در حوزه پیشتازان یک تحول بنیادین در اصول و فرایند اجرایی این تشکیلات دانش‌آموزی ایجاد کردیم و کمیته بازمهندسی آن را از ابتدای سال 99 شکل داده و پس از سه ماه مطالعه علمی، فرایند طراحی را آغاز نموده و پس از 84 جلسه تخصصی به طور میانگین 5 ساعته در شرایط سخت کرونایی، نسخه بازمهندسی را طراحی و پیش نویس آن را آماده کردیم.

بحری زاده در همین رابطه افزود: بیش از 400 هزار نفر-ساعت برای طراحی این نسخه تحولی استفاده شده و از همه مدیران سازمان دانش‌آموزی از بدو تأسیس تاکنون مشاوره گرفتیم.و در نهایت به تصویب هیأت امنای سازمان دانش‌آموزی و شورای برنامه ریزی سازمان دانش‌آموزی رسیده و با تأیید وزیر محترم قبلی آموزش و پرورش، از سوی سرپرست محترم فعلی وزارت آموزش و پرورش به طور رسمی برای اجرا در سال تحصیلی جدید ابلاغ شده است.

به اشتراک بگذارید :