22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۴:۲۴:۱۹
کد مطلب:  1721563
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آیین اختتامیه رزمایش "همکلاسی مهربان" تاکید کرد:
فعالیت های جهادی واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی در طول سال تحصیلی ادامه خواهد یافت

آیین اختتامیه رزمایش جهادی "همکلاسی مهربان"،به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه هفت مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ما مهر را بهار تعلیم و تربیت، نوروز دانایی و ماه مهربانی، صمیمیت و همچنین بازگشایی مدارس دانست و گفت: رزمایش همکلاسی مهربان اقدامی خداپسندانه است که با همت بسیج دانش آموزی اجرا شده است.

وی بسیج را کانون عشق، ایثار و محبت دانست و گفت: بسیج مکانی برای گذشتن از خواسته‌های خود و توجهی بدون چشم داشت به خواسته های هم نوعان است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در ادامه افزود: بسیج یعنی آماده‌ایم شبانه روزی تا در هر جایی که لازم بود حاضر شویم لذا راه رسیدن به کمال معنویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان دانش‌آموزان همین مسیر است.

خدابنده با اشاره به از خودگذشتگی، ایثار و فداکاری شهید لندی برای نجات جان هم نوعان خود افزود: پایگاه های بسیج دانش آموزی از ابتدای شیوع ویروس کرونا با راه اندازی قرارگاه های جهادی به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اقدام به تولید ماسک نمودند.

وی با بیان اینکه رزمایش همکلاسی مهربان قطعاً در طی سال تحصیلی قطعا ادامه دار خواهد بود افزود: امروز در مرحله اول این رزمایش ۱۵ هزار بسته لوازم تحریر به دانش‌آموزان نیازمند استان و به ویژه در حاشیه شهر مشهد اهدا خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :