28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۰:۴۰:۵۹
کد مطلب:  1720999
ادای احترام مدیرکل امور شاهد و ایثارگران بر مزار دانش آموز شهید سعید حسنان
دانش آموز شهید سعید حسنان در قرب و همسایگی «« نفس مطمئنه »» است و ندای رحمانی «« ارجعی الی ربک »» را می شنود.

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، صبح روز دوشنبه 19 مهر ماه در جریان سفر به شهرستان سرخه در استان سمنان ضمن حضور در گلزار شهدای سرخه و ادای احترام به روح بلند «« شهید سعید حسنان »» گفت: من مطمئن هستم دانش آموز شهید سعید حسنان در قرب و همسایگی «« نفس مطمئنه »» است و ندای رحمانی«« ارجعی الی ربک راضیه مرضیه »» را می شنود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثار گران محمد رضا رزاقی  مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با همراهی محمد دستورانی، مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان و مریم آشور، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سرخه ، ضمن حضور بر سر مزار شهید دانش آموز سعید حسنان و قرائت فاتحه و اهدای گل، در منزل این شهید هشت سال دفاع مقدس حاضر شده و با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد  .

رزاقی در منزل این شهید طی سخنانی، ضمن بیان خاطراتی از رزمندگان اسلام در عملیات بدر،  خطاب به براداران و تنها خواهر این شهید گفت:  من مطمئن هستم دانش آموز شهید سعید حسنان در قرب و همسایگی «« نفس مطمئنه »» است و ندای رحمانی«« ارجعی الی ربک راضیه مرضیه »» را می شنود.

در پایان این مراسم، محمد رضا رزاقی با اهدای لوح تقدیر و قاب عکس مزین به تصویر و سرگذشت شهید حسنان ، از خانواده این شهید عزیز تجلیل  نمود.

 

به اشتراک بگذارید :