20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ ۱۶:۴۰:۴۵
کد مطلب:  1720245
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
کسب رتبه نخست در «طرح هدایت» با همت والای خیرین به دست آمد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اهمیت کار خیرین در ایجاد بسترهای لازم برای ارتقاء عدالت آموزشی گفت: آموزش و پرورش مازندران سال گذشته در طرح هدایت که مربوط به تهیه ابزارهای آموزشی برای دانش‌آموزان فاقد ابزار هوشمند بود، توانست رتبه نخست کشور را به‌دست آورد که این به دست نمی‌آمد مگر با همت والای خیرین استان.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی‌پور» در نشست مجمع عمومی خیرین مدرسه‌ساز استان مازندران که ظهر امروز برگزار شد، تصریح کرد: از آغازین روز شیوع ویروس کرونا با مشکل نداشتن ابزار آموزشی برای 40 هزار دانش‌آموز مواجه بودیم که با همت والای خیرین استان مازندران و همکاری نهادهای مختلف توانستیم تاکنون بیش از 33 هزار ابزار آموزشی تهیه و به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانیم.  

 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش مازندران دستاوردهای ویژه‌ای را در دوره 20 ماهه اخیر تجربه کرد، افزود: در زمینه آموزشی با برنامه‌ریزی دقیق و همت تمام دست اندرکاران اداری و آموزشی، روند خوبی ایجاد شد و تمامی دانش‌آموزان استان چه در بخش آموزش مجازی و چه آموزش حضوری در مناطق محروم به آموزش دسترسی پیدا کردند. همین تلاش‌های صادقانه موجب کسب رتبه نخست مازندران در شاخص‌های 20 گانه وزارتی شد.  

 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران همچنین به پویش «همکلاسی مهربان 2» اشاره کرده و گفت: این پویش از شهریور ماه سال جاری آغاز شد و تاکنون با همت خیرین استان 10 هزار و 400 بسته لوازم التحریر تهیه و در اختیار دانش‌آموزان نیازمند استان قرار گرفت.  

به اشتراک بگذارید :