20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ ۱۵:۲۵:۴۱
کد مطلب:  1720217
با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات؛
اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز مازندران مشخص شدند

ظهر امروز در نشست مجمع عمومی خیرین مدرسه‌ساز استان که با حضور مهاجرانی معاون سازمان نوسازی مدارس کشور، جعفری مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور، اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز مازندران و مدیران‌کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان برگزار شد، اعضای جدید هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز مازندران مشخص شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ 7 عضو جدید هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز مازندران و دو بازرس این مجمع ظهر امروز با برگزاری انتخابات مشخص شدند که شامل حسین مهدوی، فرهاد شاهسوارانی، محسن لاسمی، معصومه پذیره، ابوطالب باقری، جمال خادمی، و فرامرز بزرگی به عنوان اعضای هیئت مدیره و همچنین هادی عباسی و فاضل نعمت‌میر به عنوان بازرس انتخاب شدند.

 

50 درصد کلاس‌های درس در سال گذشته با کمک خیرین ساخته شد

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور در این نشست گفت: نقش مجمع خیرین در نوسازی مدارس بسیار ویژه است به گونه‌ای که 50 درصد کلاس‌های درس در سال گذشته با کمک خیرین ساخته شد. جامعه خیرین تشکلی تاریخ‌ساز است و مجامع ما در استان‌های مختلف نقش مهمی در رفع مشکلات و ایجاد زمینه مناسب برای تعلیم و تربیت دانش آموزان دارند.

 

«محمدرضا جعفری» با بیان اینکه هرچه به مجامع خیرین اهمیت بدهیم قویتر و با صلابت بیشتر پیش می‌روند، افزود: برای کیفیت بخشی به عملکرد تلاش کردیم تا عملکرد مجامع موفق کشور را مورد بررسی قرار دهیم و مشاهده کردیم چند ویژگی در این جوامع موفق مشترک است که اصلی‌ترین آنها وجود همدلی بین خود اعضای هیئت مدیره بود.

 

به اشتراک بگذارید :