27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ ۰۸:۲۳:۱۸
کد مطلب:  1719289
همایش اختتامیه هشتمین دوره سرگذشت‌پژوهی و پاسداشت از بانوان مجاهد استان صورت پذیرفت

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان همایش اختتامیه هشتمین دوره سرگذشت‌پژوهی و پاسداشت از بانوان مجاهد استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ همایش اختتامیه هشتمین دوره سرگذشت پژوهی و پاسداشت بانوان مجاهد مسلمان استان عصر روز یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه شهر تبریز، پاشایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین استانی  و بانوان و دانش‌آموزان مجاهد عضو انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی به همت اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزان استان آذربایجان‌شرقی در محل مرکز همایش‌های کانون جوانان بسیج تبریز برگزار شد.

جعفر پاشایی در این آیین گفت: نقش اول بازی تعلیم و تربیت دانش آموز است و نقش کلیدی معلم و آینده نگری، آینده گزینی و آینده سازی در این سیستم رقم می خورد به طوری که  مسئولیت نوجوانان و جوانان ساختن فردای ایران عزیز اسلامی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: انسان عاقل آینده گزینی میکند برای ساختن آینده جامعه خود و الان ما باید در نقش های مختلف که داریم ببینیم رهبر معظم چه چیزی را صلاح میبیند  به آن عمل کنیم .

وی تاکید کرد: اگر حساسیت قضیه را درک کنیم میتوانیم مسئولیت آینده نگری و آینده سازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را انجام دهیم.

در جریان این برنامه با اهدا لوحی از طرف امام‌ جمعه محبوب تبریز از زینب علمدار سرند، مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز به پاس خدمات و تلاش‌های ارزنده در زمینه فعالیت‌های جهادی و ارج نهادن به تشکّل‌ها و انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان، تقدیر بعمل آمد./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :