20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۱۷:۲۴:۲۶
کد مطلب:  1718915
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه شورای معاونین اداره کل خبر داد:
بیش از ۱۵۵ هزار دانش آموز ۱۲ تا ۱۸ سال استان واکسینه شدند

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از واکسیناسیون بیش از ۱۵۵ هزار دانش آموز رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال استان مازندران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان که عصر امروز در سالن کنفرانس آموزش و پرورش مازندران برگزار شد از واکسیناسیون 155072 دانش آموز رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال استان خبر داد و گفت: با توجه به تعداد 240708 دانش آموز این رده سنی تا کنون 64.42 درصد دانش آموزان استان واکسن مرحله اول را دریافت نمودند.

 وی در همین خصوص تاکید کرد: دانش‌آموزان در مراکزی که آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق برای این امر اختصاص داده اند واکسیناسیون خود را انجام دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به فعالیت های خوب سوادآموزی استان،  از تقدیر شهرستان های برتر در جذب و نگهداشت سواد آموزان استان در آینده ای نزدیک خبر داد.

 سعدی پور همچنین اظهار کرد: ۹۸ درصد دانش آموزان استان در سامانه های مورد نظر ثبت نام شدند و لازم است تا توجه بیشتری در خصوص بازماندگان از ثبت نام انجام گیرد.

وی  از مدیران شهرستان ها و مناطق استان خواست تا در رابطه با امتحانات نهایی خردادماه تجزیه و تحلیل مناسبی صورت دهند و آسیب‌شناسی های لازم را به انجام برسانند.

 این مقام مسئول همچنین خواستار خواستار نظارت بیشتر بر پروژه‌های عمرانی از سوی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان شد.

سعدی پور همچنین در رابطه با پویش ملی «به رنگ مدرسه» خواستار اطلاع رسانی گسترده و شرکت فعالانه دانش آموزان در این طرح شد و در رابطه با جدی گرفتن این امر به مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تاکید ویژه کرد.

به اشتراک بگذارید :