21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۱۳:۲۱:۵۰
کد مطلب:  1718625
کسب 14 رتبه کشوری در مسابقات مشکات؛
افتخارآفرینی دانش آموزان و معلمان آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران در مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران، از کسب 15 رتبه برتر مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز توسط دانش آموزان و معلمان استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا دژن با اعلام این خبرگفت: در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان پسر و دختر با نیازهای ویژه کشور که به میزبانی استان خراسان رضوی و با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و عمل به آن و همچنین تربیت قرآنی و رعایت سبک زندگی اسلامی به صورت مجازی برگزار شد، چهارده دانش آموز با نیازهای ویژه و یک فرهنگی، مقام های برتر کشوری را کسب نمودند.

رییس اداره استثنایی شهرستان های استان تهران، افزود: شانزدهمین دوره مسابقات کشوری نماز، قرآن و عترت دانش آموزان با نیازهای ویژه با شرکت ۴۴۰ دانش آموز از سراسر کشور در شهریور ماه امسال به صورت مجازی درمشهد مقدس برگزار گردید.

وی، ضمن تبریک به دانش آموزان افتخار آفرین و خانواده های این عزیزان و همچنین تقدیر و تشکر از تمامی مدیران، مربیان، رابطین پرورشی، کارگروه مشکات و عوامل اجرایی که در زمینه برگزاری مسابقات مراحل آموزشگاهی ، استانی و کشوری در تقویت و آمادگی دانش آموزان جهت حضور در مسابقات اهتمام جدی را معمول داشته اند، بیان داشت: در اولین فرصت از دانش آموزان حائز رتبه برتر کشوری تجلیل به عمل  خواهد آمد.

رییس اداره استثنایی، در ادامه گفت: همزمان با این مسابقات، چهارمین دوره مسابقات فرهنگیان آموزش و پرورش استثنایی کشور نیز برگزار شد که خدیجه  گل علیزاده آموزگار مدرسه استثنایی امام خمینی (ره) استان در رشته قرآئت و تحقیق به مقام اول کشوری دست پیدا کرد.

اسامی دانش آموزان  برگزیده به شرح زیر می باشد:

- زهرا خلیلی از مدرسه الهام رتبه اول حفظ کل در گروه آسیب دیده بینایی

حسن علا  عبدالحسین از مدرسه طاهر رتبه اول در رشته  ترتیل قرآن در گروه کم توان ذهنی

ابوالفضل بهروز از مدرسه سیامک محمودی رتبه اول در رشته احکام در گروه کم توان ذهنی

فاطمه جعفری از مدرسه زنده یاد منصوری رتبه دوم رشته احکام در گروه کم توان ذهنی


زهرا حبیب زادهاز مدرسه امام خمینی (ره) رتبه دوم رشته احکام در گروه آسیب دیده شنوایی

- محسن کشاورز از مدرسه سیامک محمودی رتبه دوم در رشته احکام در گروه کم توان ذهنی

- امیر مهدی سهله ورد از مدرسه سیامک محمودی رتبه دوم در رشته احکام در گروه کم توان ذهنی

- زهرا منصوری از مدرسه قدس2 رتبه دوم در رشته روخوانی قرآن در گروه کم توان ذهنی

فاطمه پیرهادی از مدرسه اقدس موفقیان رتبه دوم در رشته روخوانی قرآن در گروه کم توان ذهنی

عارفه اصفهانی از مدرسه علی بن ابیطالب رتبه دوم در رشته نهج البلاغه در گروه کم توان ذهنی

مهدیه شیر محمدی از مدرسه الهام رتبه دوم رشته نهج البلاغه در گروه آسیب دیده شنوایی

محدثه حسینی از مدرسه باغچه بان رتبه دوم رشته حفظ مکتوب در گروه آسیب دیده شنوایی

مریم نوروزی از مدرسه عبدالعظیم (ع) رتبه دوم رشته حفظ ده جزء در گروه آسیب دیده بینایی

زهرا ستاره شناس از مدرسه امام خمینی (ره) رتبه دوم رشته صحیفه سجادیه در گروه آسیب دیده شنوایی

به اشتراک بگذارید :