21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۱۲:۵۵:۰۷
کد مطلب:  1718547
بازدید رایگان از موزه تاریخ کانون در هفته ملی کودک

ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۹ مهر در چهارمین روز از هفته ملی کودک، موزه تاریخ کانون پرورش فکری پذیرای کودکان به همراه والدین‌شان خواهد بود.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، برنامه‌های موزه تاریخ شامل بازدید رایگان از موزه و شرح و توضیحات تخصصی در مورد موزه و تاریخ، به همراه اجرای نمایش و بازی‌های گروهی، پخش فیلم و در نهایت اهدای یادبود به بازدیدکنندگان به مناسب هفته ملی کودک اعلام شده است.
بر همین اساس، روز سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ نیز ساعت ۱۱:۳۰ ظهر، ۱۲ کودک از موزه و موسسه باستان‌شناسی دانشگاه تهران بازدید می‌کنند که در این بازدید، کودکان با آثار باستانی کاوش‌شده از تپه سگزآباد قزوین آشنا می‌شوند و دانشجویان باستان‌شناسی دانشگاه تهران برای بازدیدکنندگان، ویژه‌برنامه تخصصی و بازدید از کارگاه مرمت سفال ترتیب داده‌اند.
موزه تاریخ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مراکز قدیمی این مجموعه است که در میدان شهدای تهران و ابتدای خیابان پیروزی واقع شده است. تونل زمان، سرداب، رمپ، اتاق کُره، راهرو، سالن نمایش و... از بخش‌های این موزه است.
کانون پرورش فکری امسال در هفته ملی کودک از ۱۶ تا ۲۲ مهر با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» در سراسر کشور میزبان کودکان و نوجوانان است.

به اشتراک بگذارید :